Moon Farm Salad Kits
Try our convenient salad kits featuring our fresh artisinal greens, microgreens, and delicious seasonal toppings to conveniently elevate and simplify your lunchtime routine.
Meat and Dairy
-
1lb Lean Ground Beef
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price per -
Whole Pastured Chicken - 3.5-5lbs - Delivered Frozen
Regular price From $15.00 USDRegular priceUnit price per -
Ribeye Steak
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price per -
Goat Milk Quart - Pet & Craft Use Only - Whole, Raw
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price per
Veggies
-
Carrots - 2lb Bag
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Green Onions - Bunch
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Red Radishes - Pint
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sweet Potatos
Regular price From $4.00 USDRegular priceUnit price per
Snacks and Baked Goods
-
Country White Sourdough -16oz Loaf
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price per -
Specialty Kettle Corn
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Kettle Corn
Regular price From $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Specialty Popcorn
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price per
Eggs
-
Sold out
Chicken Eggs
Regular price From $4.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Quail Eggs
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price perSold out
Partnering Vendors
-
1lb Lean Ground Beef
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price per -
Local Honey - 8 oz.
Regular price $7.99 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Fuji Apples - 3lb. Bag
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Ribeye Steak
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price per
Pets
-
Catgrass/Wheatgrass - 4 inch Pot
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Pumpkin-Peanut Butter Dog Treats - 8 biscuits
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Raw Dried Quail Wings - 2 Pair
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Sweet "Puptato" Dog Treats
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price per